// Vaše online dokumentární kino //

Již 10 let pro vás objevujeme ty nejlepší dokumentární filmyAkdemir

Metin Akdemir

Turecko

Biografie

Metin Akdemir was born on 1983. He was graduated from İstanbul University Radyo TV Cinema programme on 2007. He worked lots of short film, feature film and advertisement film as a art director. He is still a student Gender Studies MBA programme in İstanbul University.


Filmography:
2011 / I 'Ve Come And I'm Gone

Ive_Come_Im_Gone_1

I've Come And I'm Gone

Ben Geldim Gidiyorum (Orig.) / 2011 / Turecko / 15 min

This documentary is on street sellers who sells different kind of things but use same way, their voices. One of them sells cake on street, one of them repairs the quilt on the street, one of them announces the discounts in the market. “I've come and I'm gone” tells that how important human voices is in marketing.

Podrobně…Novinky

GULI SILBERSTEIN UVÁDÍ…

GULI SILBERSTEIN UVÁDÍ…

„Moje tvorba má dvě části: první z nich se týká přímých politických obrazů násilí, agrese a protestů, převážně v izraelsko-palestinském kontextu. Jedná se o kritiku zpravodajských médií, která zkoumá komplexní, realistické a zároveň surrealistické aspekty těchto obrazů. Druhá část videí je pak abstraktnější a univerzálnější a zabývá se kognitivními, environmentálními a existenciálními záležitostmi,“ představuje režisér svoji tvorbu.

Číst dál…

- 16.1.2017 -

Charta 77

Charta 77

Čtyřicáté výročí založení Charty 77 si připomínáme dokumentárními profily signatářů této důležité iniciativy protikomunistického odboje. Poznejte kontext této historické události prostřednictvím autentického filmového zážitku.

Číst dál…

- 10.1.2017 -

Šťastné a filmové z DAFilms!

Šťastné a filmové z DAFilms!

Zvýhodněné předplatné na DAFilms.cz je dárek, který díky své různorodosti nikdy neomrzí. Pořídit jej můžete pro vaše blízké nebo jen tak – pro sebe.

Číst dál…

- 14.12.2016 -

Další novinky…