// Vaše online dokumentární kino //

Již 10 let pro vás objevujeme ty nejlepší dokumentární filmy1.35

REŽ: Milan Balog
2003 / Slovensko / 8 min

Stream

0.00 €

Pusťte si film on-line, za nejnižší cenu, ve slušné kvalitě a aniž byste cokoliv stahovali!
Tech. spec. MP4 360p

K dispozici zdarma (nulová cena).

Recommend this film

Krátký film o lásce, které bylo umožněno naplnit se jenom prostřednictvím fotokopií životů.

Československý emigrant se chce po třiceti letech vrátit domů, ještě jednou chce potkat svoji drahou bytost. Ale umírá a návrat je nemožný. Jediným způsobem, jak zůstat ve spojení s milenkou, je balíček kopií fotografií z přešlého života...

Je-li každý film kruhem, který uzavírá svět, pak snímek kopírující obrazy dovnitř sebe sama, tedy jako čas ukrytý v čase, čas zapečetěný časem, znovu dokazuje absolutní neohraničenost nejmenšího dílu jakéhokoliv filmu směrem dovnitř i ven.

Kopírování, násobení obrazu přebývá v nehybnosti všech věcí a jejím opakováním napodobuje film, snažící se o proměnu sebou samým vsakujícími se obrazy a věčný návrat jako současnou existenci nekonečného množství světů, které vznikají, rostou a zanikají z jedné materie, aby se staly souřadnicí divácké zkušenosti, jediné a nesdělitelné pamětí filmu.

Non-fiction film o fiction lásce v balíčku kopií.

O filmu

Režisér Milan Balog
Scénář Milan Balog
Kamera Milan Balog
Střih Marek Královský
Hudba The Doors
Zvuk Milan Balog
Délka 8 min
Rok 2003
Země Slovensko
Barva
Tagy experimentální, fotografie, osobní, portrét, studentský
Produkce VŠMU
VŠMU
Adresa:  Svoradova 2
Město:  81301 Bratislava
Země:  Slovensko
Web:  www.vsmu.sk

Distribuce
Festivaly
Ocenění


Novinky

GULI SILBERSTEIN UVÁDÍ…

GULI SILBERSTEIN UVÁDÍ…

„Moje tvorba má dvě části: první z nich se týká přímých politických obrazů násilí, agrese a protestů, převážně v izraelsko-palestinském kontextu. Jedná se o kritiku zpravodajských médií, která zkoumá komplexní, realistické a zároveň surrealistické aspekty těchto obrazů. Druhá část videí je pak abstraktnější a univerzálnější a zabývá se kognitivními, environmentálními a existenciálními záležitostmi,“ představuje režisér svoji tvorbu.

Číst dál…

- 16.1.2017 -

Charta 77

Charta 77

Čtyřicáté výročí založení Charty 77 si připomínáme dokumentárními profily signatářů této důležité iniciativy protikomunistického odboje. Poznejte kontext této historické události prostřednictvím autentického filmového zážitku.

Číst dál…

- 10.1.2017 -

Šťastné a filmové z DAFilms!

Šťastné a filmové z DAFilms!

Zvýhodněné předplatné na DAFilms.cz je dárek, který díky své různorodosti nikdy neomrzí. Pořídit jej můžete pro vaše blízké nebo jen tak – pro sebe.

Číst dál…

- 14.12.2016 -

Další novinky…