// Vaše online dokumentární kino //

Již 10 let pro vás objevujeme ty nejlepší dokumentární filmyTrailer Doc Air

REŽ: Zdeněk Durdil
2007 / Česká republika / 1 min

ZA PROJEKTEM DOC-AIR SE SKRÝVÁ UFO!!!
V našem traileru je odhalena jediná, skutečná pravda o projektu Doc-Air a o tom, odkud vlastně stahujete filmy na těchto stránkách zveřejněné. UFO je! Nebo jsou? Co tedy doopravdy znamená prý anglické slůvko DOWNLOAD? Těšte se! Děste se! Bavte se!
 

O filmu

Režisér Zdeněk Durdil
Scénář Zdeněk Durdil, vojta Mašek, Džian Baban
Kamera Zdeněk Durdil
Střih Zdeněk Durdil
Hudba
Zvuk
Délka 1 min
Rok 2007
Země Česká republika
Barva
Tagy
Produkce
Distribuce
Festivaly
Ocenění


Novinky

GULI SILBERSTEIN UVÁDÍ…

GULI SILBERSTEIN UVÁDÍ…

„Moje tvorba má dvě části: první z nich se týká přímých politických obrazů násilí, agrese a protestů, převážně v izraelsko-palestinském kontextu. Jedná se o kritiku zpravodajských médií, která zkoumá komplexní, realistické a zároveň surrealistické aspekty těchto obrazů. Druhá část videí je pak abstraktnější a univerzálnější a zabývá se kognitivními, environmentálními a existenciálními záležitostmi,“ představuje režisér svoji tvorbu.

Číst dál…

- 16.1.2017 -

Charta 77

Charta 77

Čtyřicáté výročí založení Charty 77 si připomínáme dokumentárními profily signatářů této důležité iniciativy protikomunistického odboje. Poznejte kontext této historické události prostřednictvím autentického filmového zážitku.

Číst dál…

- 10.1.2017 -

Šťastné a filmové z DAFilms!

Šťastné a filmové z DAFilms!

Zvýhodněné předplatné na DAFilms.cz je dárek, který díky své různorodosti nikdy neomrzí. Pořídit jej můžete pro vaše blízké nebo jen tak – pro sebe.

Číst dál…

- 14.12.2016 -

Další novinky…