// Vaše online dokumentární kino //

Již 10 let pro vás objevujeme ty nejlepší dokumentární filmyDebata po Auto*Matu Martina Marečka

Česká republika / 11 min

Stream

0.00 €

Pusťte si film on-line, za nejnižší cenu, ve slušné kvalitě a aniž byste cokoliv stahovali!
Tech. spec. MP4 360p
Zvukové stopy cz
Titulky none

K dispozici zdarma (nulová cena).

Recommend this film

Marečkův film je protkaný nejrůznějšími absurdními momenty, které zažívají členové této organizace při svém úsilí o regulaci pražské automobilové dopravy. Zábavné momenty skýtají zejména scény, v nichž se aktivisté snaží o komunikaci s pražským zastupitelstvem. Hlavní hvězdou filmu se stal pražský primátor Pavel Bém, díky podrobnému zachycení vývoje jeho komunikace se členy sdružení.

Martin Mareček poukázal na svůj schizofrenní pocit při natáčení, neboť působil uvnitř této organizace a zároveň působil jako její pozorovatel skrze filmovou kameru. Na projekci byl přítomen i současný mluvčí Auto*Matu Michal Křivohlávek. Ten by považoval za úspěch, kdyby v časovém horizontu tří let dosáhl razantnější podpory veřejné dopravy ze strany pražského magistrátu.

O filmu

Režisér
Scénář
Kamera
Střih
Hudba
Zvuk
Délka 11 min
Rok
Země Česká republika
Barva
Tagy interview
Produkce
Distribuce
Festivaly
Ocenění


Novinky

GULI SILBERSTEIN UVÁDÍ…

GULI SILBERSTEIN UVÁDÍ…

„Moje tvorba má dvě části: první z nich se týká přímých politických obrazů násilí, agrese a protestů, převážně v izraelsko-palestinském kontextu. Jedná se o kritiku zpravodajských médií, která zkoumá komplexní, realistické a zároveň surrealistické aspekty těchto obrazů. Druhá část videí je pak abstraktnější a univerzálnější a zabývá se kognitivními, environmentálními a existenciálními záležitostmi,“ představuje režisér svoji tvorbu.

Číst dál…

- 16.1.2017 -

Charta 77

Charta 77

Čtyřicáté výročí založení Charty 77 si připomínáme dokumentárními profily signatářů této důležité iniciativy protikomunistického odboje. Poznejte kontext této historické události prostřednictvím autentického filmového zážitku.

Číst dál…

- 10.1.2017 -

Šťastné a filmové z DAFilms!

Šťastné a filmové z DAFilms!

Zvýhodněné předplatné na DAFilms.cz je dárek, který díky své různorodosti nikdy neomrzí. Pořídit jej můžete pro vaše blízké nebo jen tak – pro sebe.

Číst dál…

- 14.12.2016 -

Další novinky…