// Your online documentary cinema //



Medvědí ostrovy

REŽ: Martin Ryšavý
2010 / Česká republika / 60 min

Film není k dispozici :-(

Omlouváme se, ale tento film není ve vaší zemi k dispozici: UNITED STATES

O filmu

Režisér Martin Ryšavý
Scénář Martin Ryšavý
Kamera Martin Ryšavý
Střih Anna Ryndová
Hudba DVA
Zvuk Marek Hart
Délka 60 min
Rok 2010
Země Česká republika
Barva Colour
Tagy etnikum, etnografický, krajina, poetický
Produkce BIONAUT FILMS
BIONAUT FILMS
Adresa:  Dělnická 47
Město:  17000 Praha 7
Země:  Česká republika
Web:  www.bionaut.cz/
E-mail:  
Telefon:  +420 222 967 358
Fax:  +420 222 967 357

Distribuce BIONAUT FILMS
BIONAUT FILMS
Adresa:  Dělnická 47
Město:  17000 Praha 7
Země:  Česká republika
Web:  www.bionaut.cz/
E-mail:  
Telefon:  +420 222 967 358
Fax:  +420 222 967 357

Festivaly
Ocenění


Novinky

Single Shot Indonesia

Single Shot Indonesia

Už víc jak deset let se holandský režisér Leonard Retel Helmrich vrací do vlasti svých rodičů, aby pozoroval a natáčel proměny Indonésie v překotných letech ekonomické a kulturní globalizace. Portál Dafilms nyní uvádí všechny tři filmy jeho slavné dokumentární trilogie (včetně zatím posledního dílu – Position among the Stars). Na pozadí napětí v indonéské společnosti odehrává se před Helmrichovou kamerou život rodiny Shamsudinnových, která v chudinské čtvrti Jakarty prožívá svůj každodenní příběh práce a starostí, vzájemné lásky i nevraživosti. V týdnu od 21.5. navíc můžete první dva filmy trilogie – Oko dne a Shape of the Moon shlédnout zdarma.

Číst dál…

- 21.5.2012 -

Východní přísliby

Východní přísliby

Portál Dafilms láká tento týden své diváky na nemalou porci evropské „exotiky“. Cestu po svérázné krajině Balkánu divákům zprostředkuje hned trojice nevšedních dokumentů. Ačkoliv filmy Kniha rekordů Šutky, Problém s komáry a Bahrtalo! vypráví příběhy lidí, kteří mají povětšinou hodně hluboko do kapsy, nečekejte tíživá sociální dramata. Vždyť prožít veselý život se dá přece pouze bez peněz! Sledujte od 14.5. zdarma po celý týden.

Číst dál…

- 14.5.2012 -

Pravdivé příběhy z Ruska

Pravdivé příběhy z Ruska

V týdnu od 7. do 14. května sledujte nebo stahujte filmy, které vypráví pravdivé příběhy ze současného Ruska: Kommunalka (zdarma ve dnech 7. a 8. května), Durakovo – Vesnice bláznů a Epochální výlet pana Třísky do Ruska

Číst dál…

- 8.5.2012 -

Další novinky…

Media - Europe loves cinema

Design: Rasmus Fly Filbert
Software: Vladimír Macek