// Vaše online dokumentární kino //

Již 10 let pro vás objevujeme ty nejlepší dokumentární filmyNejenom na nohou, ale i na zadních / EN Version  //  Not just standing, but rising up (Milan Balabán) (Orig.)

REŽ: Viola Ježková
Česká republika / 26 min

Stream

0.00 €

Pusťte si film on-line, za nejnižší cenu, ve slušné kvalitě a aniž byste cokoliv stahovali!
Tech. spec. MP4 360p
Zvukové stopy cs
Titulky en

K dispozici zdarma (nulová cena).

AVI

0.00 €

Stáhněte si film ve výborné kvalitě do počítače a pusťte si ho později, nebo i vícekrát!
Tech. spec. Download AVI 360p
Zvukové stopy cs
Titulky en

K dispozici zdarma (nulová cena).

DVD

0.00 €

Nejvyšší kvalita filmu, se všemi funkcemi klasického DVD. Stáhněte, vypalte a sledujte film na vašem PC nebo televizoru!
Tech. spec. Download ISO
Zvukové stopy cs
Titulky en

K dispozici zdarma (nulová cena).

Recommend this film

Česká verze filmu zde.

Bůh není někdo. Bůh není ani co. Bůh je kam Skrze strhující interpretace křesťanského náboženství a jeho hebrejských kořenů jsme ve čtyřech kapitolách portrétu starzákonní myslitele Milan Balabána konfrontováni nejen s umrtvenými postoji křesťanské kultury. Ve světle životní cesty a myšlenkového odkazu Milana Balabána jsou tyto postoje zbavovány neživotných nánosů. To, co zůstává je existenciální časoprostor v němž se křikem o vlastní identitu dostáváme k nikoliv zapovězeným branám ráje. Těmito branami je cesta o které nevíme kam vede a na níž teprve přichází ke slovu víra. Bůh je cesta, která nás strhuje s sebou.

O filmu

Režisér Viola Ježková
Scénář Viola Ježková
Kamera Viola Ježková
Střih Viola Ježková
Hudba
Zvuk Viola Ježková
Délka 26 min
Rok
Země Česká republika
Barva
Tagy filozofický, náboženství, portrét, studentský
Produkce
Distribuce
Festivaly
Ocenění


Novinky

GULI SILBERSTEIN UVÁDÍ…

GULI SILBERSTEIN UVÁDÍ…

„Moje tvorba má dvě části: první z nich se týká přímých politických obrazů násilí, agrese a protestů, převážně v izraelsko-palestinském kontextu. Jedná se o kritiku zpravodajských médií, která zkoumá komplexní, realistické a zároveň surrealistické aspekty těchto obrazů. Druhá část videí je pak abstraktnější a univerzálnější a zabývá se kognitivními, environmentálními a existenciálními záležitostmi,“ představuje režisér svoji tvorbu.

Číst dál…

- 16.1.2017 -

Charta 77

Charta 77

Čtyřicáté výročí založení Charty 77 si připomínáme dokumentárními profily signatářů této důležité iniciativy protikomunistického odboje. Poznejte kontext této historické události prostřednictvím autentického filmového zážitku.

Číst dál…

- 10.1.2017 -

Šťastné a filmové z DAFilms!

Šťastné a filmové z DAFilms!

Zvýhodněné předplatné na DAFilms.cz je dárek, který díky své různorodosti nikdy neomrzí. Pořídit jej můžete pro vaše blízké nebo jen tak – pro sebe.

Číst dál…

- 14.12.2016 -

Další novinky…