// Vaše online dokumentární kino //YDESSA, LES OURS et ETC...

REŽ: Agnès Varda
2004 / Francie / 44 min

Stream

1.0 €

Pusťte si film on-line, za nejnižší cenu, ve slušné kvalitě a aniž byste cokoliv stahovali!
Tech. spec. MP4 360p
Zvukové stopy en
Titulky none

Nutný jednotlivý nákup. Chcete-li je mít pohodlnější, doporučujeme registraci uživatelského účtu a nabití kreditu. Získáte též výhodnější bonusy sledování online.

Recommend this film

Objevit ve dvou obrovských místnostech stovky starých fotografií: skupiny rodin, přátel nebo sportovců… Objevit, že na každém obrázku je také jeden plyšový medvídek… Proč a jak shromáždila jistá Kanaďanka Ydessa, jejíž rodiče byli němečtí židé, tyto fotografie a několik dobových medvídků. Ve skutečnosti je z nich cítit neklid a natáčení návštěvy této umělecké sbírky vystavené v Mnichově skrývá mnohá překvapení.

O filmu

Režisér Agnès Varda
Scénář
Kamera Markus Seitz, John Holosko, Claire Duguet, Rick Kearney
Střih Agnès Varda, assisté de Jean-Baptiste Morin
Hudba Didier Lockwood et Isabelle Olivier (Océan)
Zvuk Jens-Christian Börner, Rob Fletcher, Jason Milligan
Délka 44 min
Rok 2004
Země Francie
Barva Colour
Tagy fotografie, paměť
Produkce
Distribuce
Festivaly
Ocenění


Novinky

Nové filmové přírůstky na pultech DAFilms.cz!

Nové filmové přírůstky na pultech DAFilms.cz!

Nestíháte sledovat, jaké nové snímky přibývají do našeho online katalogu? Pak oceníte výběr pětice těch nejčerstvějších, které spojuje společný zájem. Nekompromisní pohled na nejpalčivější politické problémy od konfliktu v pásmu Gazy až po alarmující počet nezaměstnaných mladých Evropanů. Poznejte, co nového a aktuálního jsme pro vás připravili!

Číst dál…

- 28.7.2014 -

Marseille plná kontrastů

Marseille plná kontrastů

Je tomu přesně týden, kdy slavnostní venkovní projekce ukončila 25. ročník festivalu FID Marseille, jediného francouzského zástupce dokumentární platformy Doc Alliance. Festival, odehrávající se na břehu azurového pobřeží, i letos zazářil svým přitažlivě kontrastním charakterem. Náročný, konceptuálně laděný filmový program doplnil vřelou energií společných setkání.

Číst dál…

- 14.7.2014 -

Nelehká role festivalového porotce

Nelehká role festivalového porotce

Porota k filmovým festivalům patří stejně neodmyslitelně jako diváci. Na to, jaké to je, usednout do prestižní mezinárodní poroty, jsme se zeptali manažerky akvizic týmu DAFilms, Diany Tabakov, která se porotcovské role zhostila na londýnském Open City Docs Fest.

Číst dál…

- 7.7.2014 -

Další novinky…