// Vaše online dokumentární kino //

Již 10 let pro vás objevujeme ty nejlepší dokumentární filmyJak postupovat

Streamujte či stahujte přes 1000 kvalitních filmů

Filmy na www.DAFilms.cz nabízíme legálně ke zhlédnutí a ke stažení. Některé filmy jsou k dispozici zdarma a jiné za malý poplatek. Stačí vybrat si film a zvolit mezi formáty Stream, AVI nebo DVD. Stream umožňuje zhlédnutí filmu v dobré kvalitě, AVI stažení ve vyšší kvalitě a DVD stažení v nejvyšší kvalitě se všemi funkcemi klasického DVD.

Zvolíte-li variantu zhlédnutí neboli Stream (MP4 360p), bude vám po provedení platby na vámi zadaný email obratem zaslán odkaz platný 48 hodin, během kterých můžete film zhlédnout kolikrát chcete. Doručení emailu s odkazem ke streamu může být mírně zpožděno například proti-spamovými filtry. Po 48 hodinách zaslaný odkaz přestane platit.

Zvolíte-li variantu stažení ve formátu AVI (Xvid 360p), bude vám po provedení platby na vámi zadaný email obratem zaslán odkaz platný 48 hodin, během kterých musíte zahájit stahování filmu do vašeho počítače. Stažený AVI soubor vám zůstává napořád a film můžete zhlédnout kdykoli bez dalších omezení. Doručení emailu s odkazem ke stažení může být mírně zpožděno například proti-spamovými filtry. Po 48 hodinách zaslaný odkaz ke stažení přestane platit.

Zvolíte-li variantu stažení ve formátu DVD (ISO), bude vám po provedení platby na vámi zadaný email obratem zaslán odkaz platný 48 hodin, během kterých musíte zahájit stahování filmu do vašeho počítače. Stažený ISO soubor vám zůstává napořád a film si můžete buď vypálit a vytvořit tak DVD nebo ho zhlédnout pomocí volně dostupných přehrávačů ISO souborů a to kdykoli bez dalších omezení. Doručení emailu s odkazem ke stažení může být mírně zpožděno například proti-spamovými filtry. Po 48 hodinách zaslaný odkaz ke stažení přestane platit.

Některé filmy nabízíme v High Definition čili HD kvalitě. Tyto formáty jsou označené HD Stream (MP4 720p), HD (MP4 720p) a FULL HD (MKV 1080p). Pro starší počítače můžou být tyto formáty příliš objemné pro spuštění i stažení!

Cenově dostupné! Filmy nabízíme v hodnotě od 0,50 do 5 €

Ceny filmů se liší dle délky a dle zvoleného formátu. Platit je možné platební kartou, nabitím kreditu a pomocí služby PayPal.
Ceny uvádíme v Euro, ale platit můžete i kartou k účtu vedeného v korunách, ze kterého vám bude stržena částka dle aktuálního kurzu. Nabití kreditu do výše 100 Euro je možné po registraci a dává vám možnost streamovat a stahovat pohodlně až do jeho vyčerpání. Dobití kreditu lze kdykoli opakovat. Více o registraci zde a více o PayPalu zde.

Nejlevnější variantou je časově omezená možnost online zhlédnutí filmu, tedy stream. Nejdražší je stažení permanentní kopie filmu v kvalitě DVD. Ceny jsou uvedeny u každého filmu u všech jeho dostupných formátů.
Některé filmy nabízíme po dohodě s držiteli práv zdarma. Ty naleznete zde.

Nezapomeňte, že zaplacením částky za zhlédnutí dokumentu přímo podporujete tvůrce daného snímku. Jsou to právě oni, za kým putuje 60% zaplacené sumy. Zbylých 40% využijeme na pokrytí provozních nákladů portálu. Děkujeme!

Dobijte svůj účet

Nevyhovuje vám platit za každé zhlédnutí či stažení filmu? Registrujte se a nabijte si kredit do výše 100 Euro a streamujte a stahujte pohodlně až do jeho vyčerpání. Dobití kreditu lze kdykoli opakovat.

Darujte jakýkoli film

U každého filmu naleznete ikonu dárkového balíčku s popiskem Poslat film jako dárek. Stačí kliknout na balíček, zvolit formát, který chcete darovat, upravit text přednastaveného emailu pro příjemce, nastavit datum a čas odeslání emailu příjemci a zaplatit jedním z výše popsaných způsobů.

Přihlaste svůj film

Významným rysem portálu DAFilms je jeho dramaturgický profil a selektivita. Portál vybírá autorské dokumenty, které jsou pozoruhodné svým originálním a novátorským přístupem, narativní strukturou a úhlem pohledu. Pozornost je věnována nejen snímkům zavedených autorů, velký důraz je kladen právě na dokumenty nových tvůrců. Více informací zde.

Tím, že váš film přihlásíte pro online distribuci na DAFilms jej nepřihlašujete na žádný ze sedmi festivalů Doc Alliance! To je potřeba učinit pro každý festival zvlášť. Odkazy na oficielní webové stránky všech DA festivalů naleznete v sekci partneři.

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat na e-mailové adrese info@dafilms.com.Novinky

GULI SILBERSTEIN UVÁDÍ…

GULI SILBERSTEIN UVÁDÍ…

„Moje tvorba má dvě části: první z nich se týká přímých politických obrazů násilí, agrese a protestů, převážně v izraelsko-palestinském kontextu. Jedná se o kritiku zpravodajských médií, která zkoumá komplexní, realistické a zároveň surrealistické aspekty těchto obrazů. Druhá část videí je pak abstraktnější a univerzálnější a zabývá se kognitivními, environmentálními a existenciálními záležitostmi,“ představuje režisér svoji tvorbu.

Číst dál…

- 16.1.2017 -

Charta 77

Charta 77

Čtyřicáté výročí založení Charty 77 si připomínáme dokumentárními profily signatářů této důležité iniciativy protikomunistického odboje. Poznejte kontext této historické události prostřednictvím autentického filmového zážitku.

Číst dál…

- 10.1.2017 -

Šťastné a filmové z DAFilms!

Šťastné a filmové z DAFilms!

Zvýhodněné předplatné na DAFilms.cz je dárek, který díky své různorodosti nikdy neomrzí. Pořídit jej můžete pro vaše blízké nebo jen tak – pro sebe.

Číst dál…

- 14.12.2016 -

Další novinky…