// Vaše online dokumentární kino //

Již 10 let pro vás objevujeme ty nejlepší dokumentární filmy- 14.12.2016 15:09 -

Šťastné a filmové z DAFilms!

merry_christmas_2016

Zvýhodněné předplatné na DAFilms.cz je dárek, který díky své různorodosti nikdy neomrzí. Pořídit jej můžete pro vaše blízké nebo jen tak – pro sebe.

Představa neomezeného přístupu k více než 1500 snímkům z celého světa může leckoho zaskočit. Přece jen – tolik filmů se za rok stihnout prostě nedá. Jenže pozor! Spolu s předplatným kupujete – řečeno internetovou obchodní terminologií - i exkluzivní “zákaznickou podporu”. O naše diváky se totiž vzorně staráme. Stejně jako v kamenném kině i u nás máme “program”. Připravují jej evropské kapacity v oboru, které mají dokonalý přehled o aktuálním dění v oblasti dokumentárního filmu i jeho historii. Filmy, které bodují na evropských festivalech a které pak brázdí kina (dle chuti, vůle a možností distributorů), jsou u nás uváděny často premiérově a v databázi i nadále zůstávají. Náš program navíc zahrnuje nejen čerstvé novinky a premiérové formáty typu day-and-date release, ale i těžce dostupné archivní lahůdky. Samozřejmostí jsou také filmové profily světoznámých i českých režisérů.

Předplatné navíc přináší: osobní uživatelský profil, vlastní diváckou historii, seznam snímků ke zhlédnutí, slevy na stahování filmů, filmový obsah bez reklam… A pozor: v novém roce chystáme navíc nový design s ještě příjemnějším uživatelským prostředím, spoustou nových funkcí a také – zdražení. Takže pomyslná vstupenka na 1500 filmů v online dokumentárním kině, které nemá nikdy vyprodáno, je nejen něco, z čeho se lze radovat celý rok, ale také výhodná investice. Do kultury, reality, poznání, zábavy i strachu… Račte dál!


Foto: © Muzeum Karla Zemana

Recommend this news itemNovinky

GULI SILBERSTEIN UVÁDÍ…

GULI SILBERSTEIN UVÁDÍ…

„Moje tvorba má dvě části: první z nich se týká přímých politických obrazů násilí, agrese a protestů, převážně v izraelsko-palestinském kontextu. Jedná se o kritiku zpravodajských médií, která zkoumá komplexní, realistické a zároveň surrealistické aspekty těchto obrazů. Druhá část videí je pak abstraktnější a univerzálnější a zabývá se kognitivními, environmentálními a existenciálními záležitostmi,“ představuje režisér svoji tvorbu.

Číst dál…

- 16.1.2017 -

Charta 77

Charta 77

Čtyřicáté výročí založení Charty 77 si připomínáme dokumentárními profily signatářů této důležité iniciativy protikomunistického odboje. Poznejte kontext této historické události prostřednictvím autentického filmového zážitku.

Číst dál…

- 10.1.2017 -

Šťastné a filmové z DAFilms!

Šťastné a filmové z DAFilms!

Zvýhodněné předplatné na DAFilms.cz je dárek, který díky své různorodosti nikdy neomrzí. Pořídit jej můžete pro vaše blízké nebo jen tak – pro sebe.

Číst dál…

- 14.12.2016 -

Další novinky…