Taťána Slánská-Marková (Česká republika)

Studovala film na FF UK a FAMU v Praze a na School of Cinematic Arts na University of Southern California v Los Angeles. Natočila několik krátkých experimentálních snímků a podílela se na střihu dokumentu Vukovar: A City or a Past?. Vedle filmu se věnuje hraní divadla, s divadelním souborem Na Kocourkách nastudovala téměř dvě desítky inscenací pohádek a legend.

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air, z.s. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.