Mrs. B., a North-Korean Woman

Režie
Rok 
2016
Země
  • Francie
  • Jižní Korea
Délka
71min 
Zvukové stopy 
Titulky 

Paní B. pochází ze Severní Koreje. Pašeráci ji násilně prodali čínskému farmáři. Aby se v Číně uživila a pomohla své rodině, která zůstala v Severní Koreji, začala paní B. prodávat drogy. Podařilo se jí propašovat svého muže a syny do Jižní Koreje a poté se společně se skupinou nelegálních migrantů sama konečně vydává za svými dětmi. Na konci dlouhé a strastiplné cesty ji však zadrží tajné služby, jakmile překročí hranici Jižní Koreje. Její život se začne ubírat úplně jiným směrem, než o jakém snila.

Film bohužel není dostupný :(

V našem aktuálním programu ale objevíte další skvělé filmy.

Detaily

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít