The Archer

Režie
Rok 
1963
Země
  • Tchaj-wan
Délka
5min 
Zvukové stopy 
Titulky 

This is a student exercise made when the director was studying for his MA at UCLA; all aspects including story, script, and character design were independently conceived. The narration features Western children recounting the Chinese legend ‘Houyi Shoots Down the Suns’ in English, and the juxtaposition of the childlike narrative with classic oriental imagery brings forth unexpected connotations. This film, along with The Mountain and Liu Pi- chia, were premiered at a 1967 screening hosted by Literature Quarterly.

Film bohužel není dostupný :(

V našem aktuálním programu ale objevíte další skvělé filmy.

Detaily

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít