Today

Režie
Rok 
1965
Země
  • Tchaj-wan
Délka
4min 
Zvukové stopy 
Titulky 

On the sandy shore at Yehliu, a headless human figure is beached and beaten by the waves. As the figure rolls along the sand, it takes on a variety of sculpture-like poses in the endless space where sea and sky seem to join as one. The human-like figure flickers in and out of view between the waves, until her arms stretch out from the vast emptiness and are cleansed.

Film bohužel není dostupný :(

V našem aktuálním programu ale objevíte další skvělé filmy.

Detaily

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít