Containment

Režie
Rok 
2015
Země
  • Spojené státy
Délka
82min 
Zvukové stopy 
Titulky 

English subtitles are available for DVD download format only.

Can we contain some of the deadliest, most long-lasting substances ever produced?

Left over from the Cold War are a hundred million gallons of radioactive sludge, covering vast radioactive lands. Governments around the world, desperate to protect future generations, have begun imagining society 10,000 years from now in order to create monuments that will speak across the time. Part observational essay filmed in weapons plants, Fukushima and deep underground — and part graphic novel — Containment weaves between an uneasy present and an imaginative, troubled far future, exploring the idea that over millennia, nothing stays put.

Detaily

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít