Let It Burn

Režie
Rok 
2019
Země
  • Brazílie
Délka
85min 
Zvukové stopy 
Titulky 

Downtown São Paulo, Brazil. An Apartment Building: 7 floors, 28 rooms, 107 residents who all have in common the addiction to crack. Over the course of several months, life in a social housing - part of a city hall “damage reduction” program about to be extinguished - is revealed. Characters on a hallucinated hunt for bonding and fighting passionately for life can be seen as the camera drifts through hallways, rooms, elevators, stairs; day and night. In this claustrophobic place, anything can happen.

Detaily

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít