Colaholic

Režie
Rok 
2018
Země
  • Polsko
Délka
11min 
Zvukové stopy 
Titulky 

Marcin, who is 26, is a colaholic. The fizzy beverage accompanied him during his play as a child, when doing homework and at school breaks. Quite imperceptibly, drinking Coca-Cola became as natural for him as having lunch or going out for a walk. In the style of a cartoon, Marcin Podolec shows the feeling of emptiness after breaking the addiction, no different from longing for rejected love, which is why this documentary animation was made in the convention of a romantic comedy.

Detaily

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít