Cows on the Roof

Režie
Rok 
2020
Země
  • Švýcarsko
Délka
80min 
Zvukové stopy 
Titulky 

Fabiano is haunted by his guilt feelings about the death of an illegal Macedonian worker that used to help him in is cottage making Alp cheese. His hippie parents were also cheese producers, but times have changed and everything seems to get tougher. Soon, he will become a father too. Aldo Gugolz directs a sensitive and finetuned film that deals with complex issues in an extremely engaging fashion.

Prix du Jury SSA/Suissimage: Most innovative feature film, National Competition, Visions du Réel 2020

Film bohužel není dostupný :(

Omlouváme se, ale tento titul není ve vaší zemi k dispozici.

Detaily

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít