Comrade Tito, I Inherit

Režie
Rok 
2021
Země
  • Německo
  • Rakousko
Délka
27min 
Zvukové stopy 
Titulky 

A mountain slope, an orchard, a house. Idyllic pictures in southern Serbia. Three generations under the roof of the house that is being prepared for its passing on. Everyone with their own inheritance, but which they have to carry together - memories, fictions, what is there but does not find a place, what no one wants and still does not let go of. An approach to history that becomes part of one’s own. Home is complicated, inheriting may be a burden and Tito becomes a symbol for something that has been - a filmic examination of what remains.

Film bohužel není dostupný :(

V našem aktuálním programu ale objevíte další skvělé filmy.

Detaily

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít