Homo Sovieticus

Režie
Rok 
2020
Země
  • Lotyšsko
Délka
70min 
Zvukové stopy 
Titulky 

Almost 30 years after the collapse of the Soviet Union the regalia and strong man rhetoric of the totalitarian era are making a comeback. Could the rise be aided by the remnants of totalitarian servility in our own heads? The director of the film Ivo Briedis and journalist Rita Ruduša, both born in the USSR, are going on a journey to explore the phenomenon of HOMO SOVIETICUS and to discover whether a human being of the totalitarian mindset has specific geographical boundaries.

Film bohužel není dostupný :(

V našem aktuálním programu ale objevíte další skvělé filmy.

Detaily

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít