Permissible Dreams

Režie
Rok 
1983
Země
  • Egypt
Délka
31min 
Zvukové stopy 
Titulky 

In the 1980s, in some rural areas, almost 50% of the women are mothers by age 16. They have their families in charge, facing with them the injustice of the social, historical and political violence. Through the story and testimony of a woman in a village in the Delta, Atteyat al-Abnoudi tells of the dreams of women who struggle to give their daughters a better life.

Detaily

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít