The Mysterious Lanyu

Režie
Rok 
1981
Země
  • Tchaj-wan
Délka
24min 
Zvukové stopy 
Titulky 

In the 1970s, the wave of modernisation hit the Orchid Island (Lanyu). Warship Rock, Double Lion Rock, Lover’s Cave, the wisely and artistically designed tatala (traditional fishing boat), along with the Tao people’s amazing fishing skills were well-known by the public through the growing tourism, yet the small island of Lanyu and Tao people’s indigenous ways of life still remained a ‘spectacle’. When the documentary film crew arrived with curiosity and good intentions, what stories would they tell together?

Film bohužel není dostupný :(

V našem aktuálním programu ale objevíte další skvělé filmy.

Detaily

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít