Hotel Diaries 7 - Dirty Pictures

Režie
Rok 
2007
Země
  • Velká Británie
Délka
14min 
Zvukové stopy 
Titulky 

Na cestě od jednoho hotelového pokoje k druhému se režisér potýká s celou řadou problémů, jako je strop, kamera či izraelská okupace Palestiny.

Špinavé obrazy jsou sedmou epizodou z cyklu Hotelové deníky. Režisér ve svém díle natáčeném po dobu šesti let po hotelích šesti různých zemí světa vypovídá o své osobní zkušenosti se současnými konflikty na Středním Východě. Hotelové pokoje a jejich prostor, nábytek či dekorace se pak náhodně či shodou okolností stávají „nalezenou“ scénou, na níž se filmařova malá dobrodružství prolínají s významnými světovými událostmi. Další části cyklu představují filmy Frozen War (Irsko, 2001), Museum Piece (Německo, 2004), Throwing Stones (Švýcarsko, 2004), B & B (Velká Británie, 2005), Pyramids/Skunk (Holandsko, 2006/7) a Six Years Later (Irsko, 2007).

Film bohužel není dostupný :(

V našem aktuálním programu ale objevíte další skvělé filmy.

Detaily

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít