Korutanští Slovinci mluví německy

Režie
Rok 
2006
Země
  • Rakousko
Délka
60min 
Zvukové stopy 
Titulky 

Dějiny Rakouska, tak jak je vyprávěli lidé, kterých se na ně sotva kdy někdo ptal: Korutanští Slovinci, kteří byli členy odboje i Wehrmachtu, kteří bojovali tajně s partyzány a byli deportováni do pracovních a koncentračních táborů. Lidé, kteří přežili hromadné vyvražďování, kteří se dožili konce války i poválečných let. Osobní výpovědi a osudy žen a mužů, zaměřené na válečná léta 1939 až 1945, se pomalu slévají do jednoho společného příběhu.

 

<

p class="MsoNormal">

Film bohužel není dostupný :(

Omlouváme se, ale tento titul není ve vaší zemi k dispozici.

Detaily

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít