Medela, latinsky pomoc

Režie
Rok 
2007
Země
  • Česká republika
Délka
52min 

IDF, MFDF Jihlava a ČFC připravili již třetí samostatný panel českých připravovaných filmů. Veřejná autorská prezentace 12 dokumentárních filmů proběhla v kabartením duchu za přispění kabaretní revue Červená Fedma v úterý 11. září v baru Krásný ztráty. Kompletní informace o připravovaných filmech s premiérou do 30. srpna 2008 jsou k dispozici v nově vydané brožuře. Prohlídněte si ukázky z prezentovaných filmů!

Medela, latinsky pomoc

Charitativní projekt, na němž se podílejí české ženy, podporuje stavbu školy v Guinee, vysokoškolské studium indiánů v Peru a sirotčinec pro HIV pozitivní děti v Kambodži.

Film bohužel není dostupný :(

V našem aktuálním programu ale objevíte další skvělé filmy.

Detaily

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít