175

Režie
Rok 
2009
Země
  • Spojené státy
Délka
5min 

The railroads have for ever gripped the imagination of those filmmakers who don't see the camera as a story-telling machine but as an instrument to discover those aspects of reality that one overlooks in everyday life. With the experimental '175', David Guttierez Camps films himself into the the tradition of New York independents like Shirley Clarke and Rudolph & Jacob Burckhardt and explores the natural abstractions that present themselves during a subway trip through the Capital of the World. Lights, sounds and visual rhythm unite in a kinetic snapshot, and movement itself becomes a representation of all the things that can happen in five New York minutes.

Film bohužel není dostupný :(

V našem aktuálním programu ale objevíte další skvělé filmy.

Detaily

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít