Bodil's first attempt

Režie
Rok 
2009
Země
  • Dánsko
Délka
7min 

Who would have thought that it was so difficult to make a small film? It looks easy, but there are so many buttons to choose from on such a video camera thingy, and if you haven't tried before, you could end up messing up completely. And this is exactly what happens to Bodil during her first attempt: what should have been a cozy home video in an amusement park turns into a documentary that soberly records its own chaotic making. But it's not always that easy to watch a film. Especially not if you think that everything you see is as simple and straight-forward as it looks. The Danish director Elin Kristine Kromann's learning-by-doing piece, however, ends up being one of the funniest and most inventive film-on-film films you've seen for a long time.

Film bohužel není dostupný :(

V našem aktuálním programu ale objevíte další skvělé filmy.

Detaily

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít