Surpriseville

Režie
Rok 
2010
Délka
10min 
Zvukové stopy 
Titulky 

Uprostřed arizonsképouště se nachází dokonalé město. Připomíná středověkou pevnost, oddělenou od okolního světa branami střeženými stejně přísně jako vojenské kontrolní stanoviště. Obyvatelé města Surprise, pohodlně uvelebení v přepychu, ve filmu líčí, jak to u nich chodí. Mírně hororově laděný snímek odhaluje náš strach z druhýchlidí či posedlost kontrolou panující v naší společnosti.

Film bohužel není dostupný :(

V našem aktuálním programu ale objevíte další skvělé filmy.

Detaily

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít