They call them shared names

Režie
Rok 
2010
Země
  • Švýcarsko
Délka
17min 
Zvukové stopy 
Titulky 

Řeznictví Monaco v egyptské Alexandrii se daří již po tři generace. Nedávná epidemie prasečí chřipky však obchodu moc neprospívá. V politicky napjaté době se řeznictví stává ukazatelem společnosti rozdělené několika náboženstvími. Dominique Fleury skládá nenápadnou filmovou mozaiku, která připomíná satirickou komedii, ve své podstatě je však tragická.

Film bohužel není dostupný :(

V našem aktuálním programu ale objevíte další skvělé filmy.

Detaily

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít