Silence

Režie
Rok 
Země
  • Sýrie
Délka
min 
Zvukové stopy 
Titulky 

A close-up image of two Syrian men’s memory of displacement from the Golan Heights in 1967. One of them is a host of an educational Television show called “Our Sons in Golan” broadcast on Syria’s National Television, the figure who represents Golan in the memory of young Syrian men. And the second is an old man who witnessed and lived the displacement with all its results to date and sees nothing left to lose after saying what’s in his heart.

Film bohužel není dostupný :(

V našem aktuálním programu ale objevíte další skvělé filmy.

Detaily

  • Originální název
    Silence
  • Režie
  • Země
    • Sýrie

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít