Frontale

Režie
Rok 
2002
Země
  • Rakousko
Délka
1min 

Dvě tváře, magicky zdvojené. Muž a žena po sobě touží, jejich oči se setkávají, chystají se políbit. Náhle se však objeví auta, která narážejí do překážek, řítí se proti zdem, vnikají dovnitř, hromadí se a demoralizují pár v čím dál zběsilejším tempu. Snímek Frontal je o povaze filmu: o vášni a destrukci, o erotickém magnetismu a vizuální atraktivitě katastrofy. (Alexander Ivenceanu)

Film bohužel není dostupný :(

V našem aktuálním programu ale objevíte další skvělé filmy.

Detaily

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít