Beyond That Wasteland

Režie
Rok 
2012
Délka
12min 
Zvukové stopy 
Titulky 

'You've got cancer'. When the musician Jenny Wilson got the dreaded message she reacted by delving into her creativity's inexhaustible chamber to create this short cinematic poem together with film and music video director Daniel Wirtberg. Inspired by both Japanese and Eastern European film tradition we follow Jenny Wilson as a lone warrior in a relentless, windswept, barren but beautifully rocky landscape in Iceland. Alone, with - and against - the nature (and disease), filmed among others with magnificent scenery shots from the air. The result is an intuitive, powerful and abstract depiction of the tough battle against cancer.

Film bohužel není dostupný :(

V našem aktuálním programu ale objevíte další skvělé filmy.

Detaily

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít