The Mayor

Režie
Rok 
2012
Země
  • Mexiko
Délka
81min 
Zvukové stopy 
Titulky 

Snímek Mayor se odehrává v severním Mexiku uprostřed bojů drogových kartelů o ovládnutí teritoria, kde jsou vraždy městských úředníků na denním pořádku. Film představuje jednu z nejpozoruhodnějších dokumentárních postav letošního programu: Mauricia Fernándeze Garzu, starostu San Pedra Garza Garcia, nejbohatší a (díky němu) nejbezpečnější obce v Latinské Americe. Kdo by mohl v zemi sužované krvelačnými boji motivovanými silnými ekonomickými zájmy vinit starostu za to, že vzal zákon do vlastních rukou? A jak daleko může zajít, aby ochránil své město?

Film bohužel není dostupný :(

V našem aktuálním programu ale objevíte další skvělé filmy.

Detaily

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít