MedziHra

Režie
Rok 
Země
  • Slovensko
Délka
min 
Zvukové stopy 
Titulky 

MedziHra je portrétem divadelního herce Roberta Rotha. Jde doslova o avantgardní film, ve kterém se role herce ve hrách Becketta a A. P. Čechova prolínají s němohrou, ve které Rotha režíruje výhradně autorka. Z hlediska dokumentární formy ale jde o výrazně hermetický a manýristický film. Sopková vstupuje na půdu hrané režie, kterou momentálně na VŠMU i studuje.

Film bohužel není dostupný :(

V našem aktuálním programu ale objevíte další skvělé filmy.

Detaily

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít