Forty Two

Režie
Rok 
Země
  • Lotyšsko
Délka
58min 

Jakmile jsem v květnu roku 2011 doběhla maraton, chtěla jsem se stát trojnohým stativem. Nejenže jsem uběhla stovky kilometrů s kamerou připevněnou na hlavě, aby mohl snímek vzniknout, ale také jsem uběhla dva oficiální maratony, abych se mohla zúčastnit třetího, který prý má být nejlehčí. Ukázalo se však, že snímek nebude o mém nejlehčím maratonu, protože nejlehčí byl můj druhý běh. Kdoví – třeba platí pravidlo, že čím hůř pro mě, tím lépe pro můj film.

Film bohužel není dostupný :(

V našem aktuálním programu ale objevíte další skvělé filmy.

Detaily

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít