On Guard

Režie
Rok 
2010
Země
  • Česká republika
  • Francie
Délka
5min 
Zvukové stopy 
Titulky 

This film is a part of VISIONS OF PRAGUE: THE INVADERS PROJECT:

VISIONS OF PRAGUE: THE INVADERS 2010
COUNTRY FRANCE/ CZECH REPUBLIC

ABOUT THE PROJECT
VISIONS OF PRAGUE took place in Prague, Czech Republic, on August 2010.
Tutor: 2 professional tutors.

The concept of the workshop was to invite young filmmakers from five different countries (France, Italy, Spain, Austria and the Czech Republic ) to investigate the city of Prague and attend some general presentations. There were 4 people in each group. After having selected the content and the story together, the groups shot and edited their short movies.

ABOUT THE FILMS
Total length : 21.46

Film bohužel není dostupný :(

V našem aktuálním programu ale objevíte další skvělé filmy.

Detaily

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít