American Jesus

Režie
Rok 
2013
Země
  • Španělsko
  • Spojené státy
Délka
77min 
Zvukové stopy 
Titulky 

Snímek zkoumá podoby křesťanství ve všech vrstvách americké společnosti, od lidí žijících na hranici chudoby po návštěvníky jógových studií, od skrovných kostelíků krotitelů hadů po megachrámy v příměstských satelitech. Křesťanští kovbojové, cyklisté a hudebníci, komici, surfaři a zápasníci v kleci – ti všichni zasvětili svůj život Kristu. Režisér Aram Garriga cestuje z rodné Barcelony do politicky rozdělených Spojených států a zaznamenává někdy až absurdní souvislosti mezi vírou, materialismem, politikou a osobním zaujetím v jedinečném obrazu Ameriky.

Film bohužel není dostupný :(

V našem aktuálním programu ale objevíte další skvělé filmy.

Detaily

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít