At Least We've Met

Režie
Rok 
2012
Země
  • Srbsko
Délka
15min 
Zvukové stopy 
Titulky 

Zoran lives on the streets of Belgrade. At night, he roams from one place to another, looking for a warm spot, a cigarette, a drink. Zoran looks exactly like your average homeless guy. He is free from the obligations of the society and an example of the rough transition which Balkans went through in the last three decades. His story discovers another side of a bigger tragedy that has radically changed people and countries alike.

Film bohužel není dostupný :(

V našem aktuálním programu ale objevíte další skvělé filmy.

Detaily

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít