Hlasujte pro nejlepší krátký film a vyhrajte roční předplatné

TRAILER / Future Baby

Režie
Rok
2016
Země
  • Rakousko
Délka
91min

FUTURE BABY je film o budoucnosti lidské reprodukce. Na globální pouti za pacienty a výzkumníky, za dárkyněmi vajíček a náhradními matkami, do laboratoří a klinik dává režisérka Maria Arlamovsky slovo jak zastáncům, tak skeptikům a mluví s první generací uměle počatých dětí. V této polyfonní mozaice se ukazuje ambivalence revolučních technologií a procesů, jejich důsledky, stejně jako etické a právní limity, které (zatím) nejsou jasné. Do jaké míry se má a smí manipulovat s přírodou? Stejně zlověstná jako informativní – a v neposlední řadě i vizuálně ohromující – inventura přítomnosti naší budoucnosti.Film není k dispozici :-(

Omlouváme se, ale film není v tuto chvíli k dispozici.

Detaily

Komentáře

Pro přidání komentáře se prosím nejprve přihlašte nebo zaregistrujte.

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air, z.s. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.