Andílek

Co se stane, když malá Angel zvedne ze země magické hodinky? Získá touženou pozornost, nebo objeví sílu vlastní osobnosti?

Angel je tak trochu outsider. Obléká se a chová podle svého a nevadí jí, že není středem pozornosti jako jiné holky v její třídě. Když si ale za záhadných okolností vyslouží magické hodinky, které jí splní každé přání, přichází velká změna. Nenasytnost její kamarádky, se kterou svá přání sdílí, a lákavá možnost stát se jednou z populárních holek ji pomalu začnou měnit. Její neomezené možnosti se navíc nedají utajit před světem navždycky, a tak ji na paty brzy začnou šlapat i lakomí dospěláci.

PRACOVNÍ LIST K FILMU

PRACOVNÍ LIST K FILMU PRO PEDAGOGY

Film bohužel není dostupný :(

V našem aktuálním programu ale objevíte další skvělé filmy.

Režie
Rok
2020
Země
  • Nizozemsko
Délka
94min 
Zvukové stopy 
Titulky 

Chcete být pravidelně informováni o novinkách v junior programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít