Diskuze s Robertem Minervinim (EN)

Režie

19.05.2021, 19:00

V dalším díle DAFilms Conversations vás seznámíme s italským režisérem Robertem Minervinim. Filmař, který za svůj poslední film získal rovnou pět cen na festivalu v Benátkách, bude o své tvorbě hovořit s uznávaným kritikem a uměleckým ředitelem festivalu v Locarnu Gionou Nazzarem.

Diskuzi s režisérem uvádíme u příležitosti přehlídky jeho filmů, které můžete najít v našem programovém speciálu Roberto Minervini: Neklidné srdce Ameriky.

V sérii živých streamů DAFilms Conversations vám pravidelně přinášíme rozhovory s režiséry, kteří momentálně hýbou světovou kinematografií. Poznejte i vy osobně tyto inspirativní filmaře a položte jim otázky o tom, co vás nejvíce na jejich tvorbě zajímá. Vaše dotazy nám můžete posílat do chatu na webu nebo do komentářů na facebooku během samotného streamu.

Archiv živého vysílání

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air, z.s. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít