Scéna z filmu Lajka
Scéna z filmu Lajka
Scéna z filmu Lajka
Scéna z filmu Lajka
Scéna z filmu Lajka

Lajka

Napínavé a vtipné animované drama o dobývání vesmíru. Fenka Lajka se protlouká životem na periferii ruského velkoměsta. Jednoho dne však padne do rukou skupině ctižádostivých vědců s nekalým úmyslem: udělat z Lajky průkopnici moderní kosmonautiky. Zpráva o úspěšném startu rakety s fenkou na palubě spustí lavinu vypouštění pokusných zvířat do kosmu. Najdou nakonec štěstí na vzdálené planetě? Nebo jim poklidný život zase někdo překazí?

Nelehký je život fenky Lajky na periférii ruského velkoměsta. Po svém odchycení je násilně přeškolena na průkopnici kosmonautiky. Záhy po startu Lajku do vesmíru následuje množství dalších zvířat překotně vypouštěných z Hustonu a Bajkonuru. Zvířata bloudí vesmírem až nakonec za pomoci černé díry šťastně obydlí vzdálenou planetu. Po nějaké době jejich harmonického nikým nerušeného soužití s místními živočichy k nim však doputují i dva lidští kosmonauti a harmonický i ten holý život zvířat je rázem ohrožen.

Film bohužel není dostupný :(

Omlouváme se, ale tento titul není ve vaší zemi k dispozici.

Režie
Rok
2017
Země
  • Česká republika
Délka
87min 
Zvukové stopy 

Chcete být pravidelně informováni o novinkách v junior programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít