Scéna z filmu Čertí brko
Scéna z filmu Čertí brko
Scéna z filmu Čertí brko
Scéna z filmu Čertí brko

Čertí brko

Když někdo ukradne z pekla kouzelné brko, které zapisuje každý hřích, musí se mladý čert vybrat do světa lidí a najít způsob, jak dát věci zase do pořádku.

Mladý a nemotorný čert Bonifác je na příkaz Lucifera vyslán do světa lidí, aby do městečka Pytlov doručil zbrusu nové čertí brko. To má totiž kouzelnou moc spravedlivě a neomylně zapisovat všechny hříchy a provinění, kterých se obyvatelé Pytlova dopustí. A že jich není zrovna pomálu! Bonifác je však při první příležitosti o kouzelné brko okraden a musí v sobě najít ty nejlepší vlastnosti, aby zachránil Pytlov, Lucifera a získal srdce krásné Markétky.

Film bohužel není dostupný :(

Omlouváme se, ale tento titul není ve vaší zemi k dispozici.

Režie
Rok
2018
Země
  • Česká republika
Délka
99min 
Zvukové stopy 

Chcete být pravidelně informováni o novinkách v junior programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít