Scéna z filmu Šíleně smutná princezna
Scéna z filmu Šíleně smutná princezna
Scéna z filmu Šíleně smutná princezna
Scéna z filmu Šíleně smutná princezna
Scéna z filmu Šíleně smutná princezna

Šíleně smutná princezna

Hudební pohádka o dvou královských dětech, které jejich otcové již před lety zasnoubili. Ony si však chtějí o svých životních partnerech rozhodovat samy.

Princezna Helena a princ Václav jsou potomky sousedních královských rodů, které jejich otcové kdysi dávno zasnoubili. Vzpurní mladí lidé, kteří se neznají, se nehodlají domluvenému sňatku podrobit. Zamilují se však do sebe shodou okolností, když si navzájem zapřou svou totožnost. Tvrdohlavá Helena se rozhodne na otci Dobromyslovi vynutit sňatek s milovaným mladíkem a začne si hrát na smutnou princeznu. Spoléhá na to, že něžně milující rodič ji nakonec dá za ženu jejímu „neurozenému zachránci“, aniž tuší, že jde právě o syna krále Jindřicha…

Filmový přehled - Šíleně smutná princezna

Film bohužel není dostupný :(

V našem aktuálním programu ale objevíte další skvělé filmy.

Režie
Rok
1968
Země
  • Česká republika
  • Slovensko
Délka
87min 
Zvukové stopy 

Chcete být pravidelně informováni o novinkách v junior programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít