Scéna z filmu Cesta za králem trollů
Scéna z filmu Cesta za králem trollů
Scéna z filmu Cesta za králem trollů
Scéna z filmu Cesta za králem trollů
Scéna z filmu Cesta za králem trollů

Cesta za králem trollů

Pohádka jak má být. Vzpurná princezna unesená trollem, namyšlený a nemožný princ, odvážný obyčejný hrdina, čarodějnice s velkým nosem a kouzelná mapa. A samozřejmě šťastný konec!

Espen je nejmladší ze tří synů chudého farmáře. Doma jej používají jako otloukánka, který není schopný žádné práce. A právě on v lese potkal princeznu Kristin, která je na útěku ze svého rodného hradu. Kristin je tvrdohlavá, nevěří na báchorky o Králi trollů, který má zálusk na princezny, a hlavně si ani náhodou nechce vzít namyšleného prince Frederika. Den před svými osmnáctými narozeninami tedy dává přednost cestě do neznáma. Bohužel zjistí, že ty povídačky o trollech jsou pravdivé. Král vyhlásí pátrání a slíbí její ruku a půl království tomu, kdo jí najde. Bratři neváhají a vyrážejí na výpravu. Ti starší, aby pro rodinu získali novou střechu nad hlavou a ten nejmladší by rád ještě i tu její ruku.

Film bohužel není dostupný :(

Omlouváme se, ale tento titul není ve vaší zemi k dispozici.

Režie
Rok
2017
Země
  • Norsko
Délka
100min 
Zvukové stopy 

Chcete být pravidelně informováni o novinkách v junior programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít