Scéna z filmu Offline
Scéna z filmu Offline
Scéna z filmu Offline
Scéna z filmu Offline
Scéna z filmu Offline

Offline

Dokážeš si představit vydržet týden offline? Filmová čtveřice teenagerů to zkusila. Přineslo jim to něco? Jak trávili volný čas? Zjistili, že jsou na internetu závislí nebo se bez něj hravě obešli? Pocítili svobodu, osamění, nebo obojí? Autentický dokument o sedmidenním experimentu, který si můžeš jednoduše vyzkoušet na vlastní kůži.

Tento film je dostupný zdarma (je nutná registrace).

Čtyři mladí lidé, běžný život, škola, práce a … týden života zcela bez internetu.

Jak vypadá život dnešních teenagerů, když se ocitnou offline? Dokáží týden bez sítí vydržet? Co vše pro ně život online znamená? Jsou na něm závislí nebo ne? Co jim takový život přináší a co jim bere? Vědí to? A jsou schopni řídit své životy sami nebo jim převážnou většinu činností určuje bzučení mobilů?

Zamyšlení nad tím, jak fungovat v době online a při tom zůstat svobodný.

Režie
Rok
2019
Země
  • Česká republika
Délka
30min 
Jazyky ve filmu 
Titulky 

Chcete být pravidelně informováni o novinkách v junior programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít