Scéna z filmu Plašte neplašte

Plašte neplašte

Dvě zábavné krátké inscenace inspirované skutečnými příběhy klimatické krize staví formou hádanky před diváka otázku, co je pravda a co lež.

Klimatické věřte nevěřte. Dvě zábavné krátké inscenace inspirované skutečnými příběhy klimatické krize staví formou hádanky před diváka otázku, co je pravda a co lež.


12 studentů a studentek vysokých škol získalo od organizace Člověk v tísni finanční podporu na natočení krátkých filmů s podtitulem Filmem pro klima. Vzniklo šest různorodých filmů, které pojí téma klimatické změny a to jak na ni nahlíží mladí filmaři a filmařky. Vzdělávací program Varianty organizace Člověk v tísni se dlouhodobě věnuje problematice změny klimatu a některé z filmů bude využívat pro návaznou práci s tímto tématem např. na webu ucimoklimatu.cz.

Realizováno v rámci projektu “1Planet4All – Empowering youth, living EU values, tackling climate change” podpořeného z prostředků Evropské unie a jejího programu DEAR (Development Education and Awareness Raising).

Ve spolupráci s

  • Clovek v tisni
  • 1 Planet 4 All
  • EU

Film bohužel není dostupný :(

Omlouváme se, ale tento titul není ve vaší zemi k dispozici.

Režie
Rok
2022
Země
  • Česká republika
Délka
9min 
Jazyky ve filmu 

Chcete být pravidelně informováni o novinkách v junior programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít