Táňa Pauhofová jako královna Berta v pohádce Zakletá jeskyně.
Poddaní z pohádky Zakletá jeskyně se snaží dostat na hrad.
Rychtářova dcera z pohádky Zakletá jeskyně stojí v zimě u potoka s dřevěným  vědrem.
Scéna z filmu Zakletá jeskyně
Rychtářova dcera Lena v zakleté jeskyni s pochodní.

Zakletá jeskyně

V zakleté jeskyni jsou uložené vzácné poklady. Je mezi nimi obyčejná sůl ale i drahokamy. Toho, kdo by chtěl některý z nich odnést, však postihne dávná kletba.

Hluboko v královském lese je zakletá jeskyně, kde jsou uložené vzácné poklady. Je mezi nimi obyčejná sůl ale i drahokamy. Toho, kdo by chtěl některý z nich odnést, však postihne dávná kletba. Rychtářova dcera Lena přesto po tomto vzácném drahokamu z hlubin jeskyně zatouží a i přes varování sestry Ady nedokáže svou touhu překonat. Její lehkovážný čin tak uvede do pohybu události, jejichž následky naruší křehkou rovnováhu celého království a postihnou i Lenu.

Film bohužel není dostupný :(

Omlouváme se, ale tento titul není ve vaší zemi k dispozici.

Režie
Rok
2022
Země
  • Slovensko
  • Česká republika
  • Maďarsko
Délka
102min 
Zvukové stopy 

Chcete být pravidelně informováni o novinkách v junior programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít