Scéna z filmu Přátelství

Přátelství

Film začal vznikat opět díky již prověřené metodě scházení se online na kroužku "Filmaři" a to v době, kdy ještě platila covidová omezení.

Film začal vznikat opět díky již prověřené metodě scházení se online na kroužku "Filmaři" a to v době, kdy ještě platila covidová omezení. Poslední dva týdny příprav filmu omezení padla, a tak se na finální úpravy střihu a zvuku mohly děti už sejít ve škole. Kamera byla čistě v rukou dětí, všechny texty psány dětmi..., vznikl tedy postupně zcela autentický dokument, jak vidí kolektiv dětí ZŠ Kolín téma "Přátelství" s krátkým odstupem času, v době covidu i teď.

Film bohužel není dostupný :(

Omlouváme se, ale tento titul není ve vaší zemi k dispozici.

Rok
2022
Země
  • Česká republika
Délka
4min 
Jazyky ve filmu 

Chcete být pravidelně informováni o novinkách v junior programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít