Scéna z filmu Největší pecivál na světě
Scéna z filmu Největší pecivál na světě
Scéna z filmu Největší pecivál na světě
Scéna z filmu Největší pecivál na světě

Největší pecivál na světě

Příběh tří královských bratrů, kteří musí prokázat své schopnosti v boji s králem podsvětí a zachránit princeznu ze zajetí.

Klasická slovenská pohádka o princezně Lásky květ, která miluje drahé kameny a přes otcův zákaz tajně navštěvuje zakázanou Kamennou dolinu. Netuší, že je v ní uvězněný nebezpečný Zemětřas, který se kdysi pokusil zmocnit její matky. Král by nejradši tvrdohlavou princeznu vdal a proto ji nabídne jednomu ze třech synů svého přítele ze sousedního království - krále Levoslava. Jedním z nich je i Radko, kterého přezdívají Pecivál, protože stále vysedává na peci. Co se v něm však skutečně skrývá, netuší ani jeho vlastní otec...

Film bohužel není dostupný :(

Omlouváme se, ale tento titul není ve vaší zemi k dispozici.

Režie
Rok
1982
Země
  • Slovensko
  • Německo
Délka
85min 
Zvukové stopy 

Chcete být pravidelně informováni o novinkách v junior programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít