Nejsledovanější

První celovečerní film o youtuberech. Jak jednoduché je stát se ve třinácti celebritou? Co si o svých slavných dětech myslí rodiče? A proč je vůbec pro ostatní teenagery tak zajímavé sledovat, jak se jejich oblíbená youtuberka snaží sundat kufr ze skříně? Je těžké zbavit se nálepky youtuber? A na závěr varování: kdo byl slavný v roce 2017, dnes už jde pomalu do důchodu.

Youtubeři mimo internet jsou vlastně také jenom lidé, alespoň tak nám je ukazuje snímek sledující po jeden rok pětici hvězd nového stylu. Nabízí vhled do rodinného zázemí, tvůrčí dílny i ideového podloží lidí, kteří jsou jedněmi z nejvlivnějších influencerů působících na současnou mladou generaci.

Film bohužel není dostupný :(

V našem aktuálním programu ale objevíte další skvělé filmy.

Režie
Rok
2017
Země
  • Česká republika
Délka
90min 
Zvukové stopy 
Titulky 

Chcete být pravidelně informováni o novinkách v junior programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít